O nas

Pitman jest rodzinną manufakturą rodzinną, której głównym celem jest produkcja pełnej gamy artykułów dla psów. Specjalizujemy się w dostarczaniu sprzętu dla psów ras bojowych, co nie oznacza, iż szczęśliwi posiadacze innych ras nie znajdą tu czegoś dla swoich pupili.
Asortyment prezentowany na naszych stronach, zaprojektowany i wykonany został ze szczególną uwagą. Sprzedajemy wyłącznie artykuły najwyższej jakości, które uzyskały szereg wyróżnień oraz atestów. Wyselekcjonowane zostały spośród setek innych projektów wyłącznie po to, aby dać pełnię zadowolenia i maksimum zdrowia naszym psom.

Doceniamy Twoją troskę o zwierzęta i wszystkich zachęcamy do propagowania tej postawy. Dlatego też będziemy wdzięczni za wszelkie sugestie oraz uwagi odnośnie prezentowanych przez nas przedmiotów. Dzięki nim będziemy w stanie sprostać stale rosnącym oczekiwaniom naszych klientów oraz maksymalizować zadowolenie naszych Przyjaciół. Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje współpracy na terenie kraju, jak i za granicą.
Szukając adekwatnej nazwy dla firmy wybór padł na słowo PITMAN oznaczające osobę, która w okresie świetności psów walczących odpowiedzialna była za selekcję  i wybór najlepszego. W tym wypadku chodzi o selekcje najlepszych artykułów dla psów sportowych jakimi są psy w typie bull. Wiemy, że nie wystarczy być dobrym i kopiować pomysły czy innowacje od konkurentów. To tylko sposób, aby być średnim. Dlatego staramy się robić rzeczy inaczej, być zawsze innym, nowatorskim w zakresie produkowanych artykułów i obsłudze klienta w skali globalnej. Ponieważ nasi klienci są najwyższą wartością naszej firmy. Słuchamy naszych klientów bardzo uważnie i nieprzerwanie zachęcamy do uczestnictwa w procesie twórczym. Założyciel firmy, jak i wszyscy jej pracownicy, są wielkimi miłośnikami ras bojowych i molosów. Posiadamy wiedzę nie tylko teoretyczną.  Jako właściciele pitów, amstaffów z własnego doświadczenia znamy ich potrzeby i specyficzne wymagania.
Ze względu na prawną formę firmy, postrzegani jesteśmy przez kontrahentów jako wiarygodny i uczciwy gwarant jakości wykonanych artykułów. Gwarantujemy rzetelną obsługę posprzedażową, zarówno gwarancyjną, jak i pogwarancyjną.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl