Program lojalnościowy

1

Program lojalnościowy pitman.pl jest przeznaczony dla klientów sklepu internetowego a opiera się na sprzedaży premiowej, w ramach której klientom przyznawane są punkty za zakupione towary.

2

Organizatorem Programu lojalnościowego pitman.pl jest PITMAN Piotr Cimochowski, ul. przemysłowa 17A, 19-200 Grajewo

3

Warunkiem wystarczającym do uczestnictwa w Programie Lojalnościowym pitman.pl jest rejestracja i dokonanie zakupów w sklepie internetowym. Użytkownicy posiadający indywidualnie uzgodnione rabaty mogą wybrać czy przystąpić do programu i utracić rabaty czy pozostać na dotychczasowych zasadach rabatowych.

4

Uczestnik Programu lojalnościowego pitman.pl otrzymuje 5 punktów za każde 1 zł wydane w sklepie internetowym. Punkty naliczane są od zaokrąglonej do najbliższej wartości całkowitej wartości towarów (do 1 zł) pomniejszonej o ewentualne rabaty. Punkty raz zdobyte nie będą odbierane.

5

Punkty można też zdobywać za inne czynności, np. recenzowanie produktów. O możliwości zdobycia punktów za określoną czynność użytkownik jest informowany przez aplikację sklepu internetowego.

6

Organizator może zwiększyć lub zmniejszyć ilość punktów otrzymywaną za zakup określonych produktów.

7

Punkty uzyskane w programie lojalnościowym pitman.pl można wymienić na towary z oferty "towarów wymiennych za punkty"
Do bieżącego zamówienia nie można wymienić na rabat punktów uzyskanych za to zamówienie.

8

Punkty można wykorzystywać jedynie na zakupy w sklepie pitman.pl; punktów nie można wymieniać na gotówkę.

9

Punkty zdobyte w programie lojalnościowym pitman.pl nie tracą ważności przy kolejnych zakupach.

10

Uczestnik może sprawdzić aktualnie zgromadzoną ilość punktów logując się na stronie pitman.pl, w zakładce "Moje Konto".
Uczestnik może wymienić punkty na towary na stronie pitman.pl, podczas składania zamówienia w sklepie internetowym. 500pkt- 6zł.

11

Dla bieżącego zamówienia użytkownik nie może uzyskać rabatu z punktów lojalnościowych jeśli wcześniej skorzystał z bonu rabatowego.

12

Użytkownik ma wszelkie prawa wynikające z ogólnie obowiązujących przepisów prawa, w szczególności prawa wynikające z przepisów o ochronie danych osobowych (m.in. podgląd/edycja/usunięcie swoich danych osobowych z bazy danych). Szczegółowo jest to opisane w regulaminie sklepu stanowiącym integralną cześć niniejszych zasad.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl