Przerwa urlopowa. 0

Szanowni Klienci,

 

uprzejmie informujemy, że w dniach od 18 do 23.07.2022 r. (przedostatni tydzień lipca) firma PITMAN planuje przerwę urlopowo- techniczną. Prosimy o uwzględnienie tej informacji przy kolejnych zamówieniach.

Zamówienia złożone w tych dniach będą zrealizowane od 25.07.2021

 

Za utrudnienia przepraszamy.

Przerwa Świąteczna. 0

Szanowni Klienci,

 

uprzejmie informujemy, że w dniach od 22.12.2021 do 02.01.2022 r. firma PITMAN planuje przerwę świąteczną. Prosimy o uwzględnienie tej informacji przy kolejnych zamówieniach.

Zamówienia złożone w tych dniach będą zrealizowane po Nowym Roku.

 

Za utrudnienia przepraszamy.

czytaj całość »
Wydłużony termin realizacji zamówień. 0

Drodzy Klienci,

ze względu na gorący okres przedświąteczny realizacja zamówień może się wydłużyć o 3 - 4 dni.

Prosimy o wyrozumiałość oraz składanie zamówień z odpowiednim wyprzedzeniem.

 

Pozdrawiamy ciepło- zespół PITMAN.PL

Wydłużony okres realizacji zamówień na sprzęt treningowy 0

Drodzy Klienci,

ze względu na modernizację obciążeń (poprawa kształtu, zdecydowanie wyższa jakośc), zamówienia będą realizowane od początku czerwca.

Prosimy o wyrozumiałość oraz składanie zamówień z odpowiednim wyprzedzeniem.

 

Pozdrawiamy ciepło- zespół PITMAN.PL

Wydłużony czas realizacji zamówień. 0

Szanowni Państwo,

 

z przyczyn od nas niezależnych pracujemy w mocno okrojonym składzie. Ze względu na pandemię pojawiły się również ogromne problemy z dostawami surowca. Czas realizacji zamówień może ulec zmianie (dłuższy do nawet 7-10 dni). Bardzo przepraszamy za niedogodności. Wydłużyliśmy zmiany i robimy wszystko co naszej mocy aby zrealizować wszystkie zamówienia oczekujące w kolejce.

 

Obsługa sklepu PITMAN

Wydłużony czas realizacji zamówień 0

Szanowni Kupujący,

ze względu na czas w którym się znaleźliśmy, wydłużeniu do 7 dni (ponad standardowy czas) ulega czas realizacji na wszystkie zamówienia. Szanujemy Państwa i swoje zdrowie i dlatego wszystkie paczki z surowcami podlegają 4 dniowej kwarantannie. Firma DPD oraz InPost również dokonuje odbiorów dwa razy w tygodniu.

Serdecznie przepraszamy za niedogodności związane z tak długim czasem oczekiwania i liczymy na Państwa zrozumienie.

Obsługa sklepu PITMAN

Długi weekend 0

Informujemy, że dnia 16.08.2018 sklep będzie nieczynny.

 

Za utrudnienia przepraszamy.

Obsługa PITMAN.PL

Przerwa w dostawie energii 0

Informujemy, że w związku z planowaną przerwą w dostawie energii, sklep pitman.pl 01.06.2018 będzie nieczynny. Przepraszamy za zaistniałą sytuację.

Realizacja zamówień 0

Pragniemy poinformować, że wszystkie zamówienia złożone przed Bożym Narodzeniem zostaną zrealizowane w dniach 07.01 do 10.01. Serdecznie przepraszamy za powstałe opóźnienie.

Stawiamy na najwyższą jakość. 0

Drodzy Klienci,

mając na uwadze jak najwyższą jakość oferowanych produktów stopniowo będziemy wprowadzać wyroby skórzane wykonane z surowca o jeszcze lepszych właściwościach użytkowych niż dotychczas. Grubość skóry została zmniejszona o ok. 1,2mm jednocześnie zwiększyliśmy jego gęstość. Lico jest teraz bardziej odporne na działanie wody i brudu. Kolory będą bardziej intensywne z delikatnym satynowym wykończeniem.

 

czytaj całość »
Zima w pełni. 0

Informujemy, że ze względu na złe warunki pogodowe termin dostawy towaru może ulec wydłużeniu. Za opóźnienia bardzo przepraszamy.

Weekendowa darmowa wysłka. 0

Tylko w ten weekend darmowa wysyłka. Przy zakupach powyżej 150zł ponosimy koszt wysyłki. Aby skorzystać z promocji prosimy o wpisanie kodu rabatowego 158978 w polu kupon rabatowy.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl